Skip links

Wykładziny gumowe

OFERTA

Węże do powietrza i wody Węże PCV techniczne Węże spawalnicze Węże do wody Węże paliwowe i olejoodporne Węże strażackie Węże ssawne PCV Węże wentylacyjne Węże ogrodnicze z armaturą Węże PCV igielitowe Złącza kłowe typu GK Obejmy śrubowe Opaski ślimakowe Osprzęt do wozów asenizacyjnych Wykładziny gumowe Płyty gumowe

Wykładziny gumowe

Wykładziny gumowe mogą być stosowane do wykładania podłóg w pojazdach i pomieszczeniach przeznaczonych na czasowy pobyt ludzi.

Powierzchnia użytkowa wykładzin gumowych jest powierzchnią ryflowaną, którą tworzą wzdłużne ryfle o wysokości 1 lub 1,5 mm. Powierzchnia spodnia jest z odciskiem tkaniny. Wykładzina może być wzmocniona przekładką tkaninową.

Powierzchnia użytkowa wykładzin gumowych jest ukształtowana w procesie wulkanizacji, jest to powierzchnia moletowana, którą tworzą krążki o wysokości 0,5 mm lub 1,0 mm i średnicy ok. 24 mm – powierzchnia spodnia jest z odciskiem tkaniny. Wykładzina może być wzmocniona przekładką tkaninową. Wykładziny o wysokości krążka 1 mm na powierzchni użytkowej, dopuszcza się nieznaczne liniowe wypukłości wzdłuż wykładziny, wynikające z technologii produkcji.

Wymiary (mm)
Wysokość ryfla 1,0 1,5
Szerokość górnej pow. ryfla 4,0 1,0
Odstęp pomiędzy górnymi pow. ryfla 5,0 2,0

Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie szukanej pozycji asortymentowej lub oferta nie jest wystarczająco szczegółowa, prosimy o kontakt – niezwłocznie prześlemy dodatkowe informacje.